Україна запускає проект автотраси, яка з'єднає українські і польські порти

Україна за підтримки Світового банку уже розпочала реалізацію проекту Go Highway, що має з'єднати українські та польські порти

Про це на форумі "Дні польського бізнесу в Україні" сказала начальник управління інвестиційної політики та міжнародних зв'язків Анна Юрченко, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"За останній період співпраця між Польщею та Україною у галузі дорожнього будівництва значно покращилася. На сьогоднішній день Укравтодор спільно з Міністерством інфраструктури розробляє проект Go Highway, що має поєднати порти українські на Чорному морі та Польщі на Балтійському морі. Цей проект підтримується Світовим банком, за його підтримки ми розпочали підготовку техніко-економічного обгрунтування", - сказала Юрченко.

За її словами, за рахунок державного бюджету у 2017 році розпочався ремонт майже по половині ротяжності цього маршруту на території України.

"Наступного року ми продовжимо, а вже через декілька років розпочнемо повномасштабне будування дороги в обхід населених пунктів", - зазначила Юрченко.

Нагадаємо, що навіть президент України назвав новим символом України саме нові та відновлені дороги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #море