Україна закликала молдавських політиків не спекулювати темою Криму

В МЗС нагадали Молдові, що Україна підтримує цілісність їхньої країни, і попросили тамтешніх політиків утриматися від заяв про "російський Крим"
Depo.Влада
25 жовтня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

Посол України в Молдові Іван Гнатишин прокоментував заяву лідера молдавської Партії соціалістів Ігоря Додона про те, що анексований Крим "належить Росії". "Незрозумілою залишається позиція окремих молдавських політиків, які визнають законною анексію Росією Криму в ситуації існування в Молдові території, непідконтрольної центральній владі, що претендує на визнання державності з перспективою приєднання до Росії", - заявив Гнатишин.

Дипломат наголосив при цьому, що Україна беззастережно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Молдови у рамках визнаних міжнародним співтовариством кордонів, будучи активним учасником переговорного процесу з Придністровського врегулювання. 

 За словами дипломата, українська сторона високо цінує підтримку керівництва Республіки Молдова суверенітету і територіальної цілісності України в контексті російської агресії. 

Іван Гнатишин нагадав, що Генеральна асамблея ООН 27 березня 2014 року ухвалила резолюцію № 68/262 "Територіальна цілісність України", якою закріпила невизнання будь-яких змін статусу АРК. 

"Закликаємо молдавських політиків утриматися від спекуляцій на українську тематику у внутрішньополітичних процесах", - підсумував посол. 

Нагадаємо, що лідер президентських перегонів в Молдові заявив – Крим належить Росії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада