UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Україна заборонила ввезення ще 19 пропагандистських книг з Росії

Державний комітет телебачення та радіомовлення відмовив у видачі дозволів на ввезення з території Росії 19 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

Як повідомляється, ознаки пропаганди держави-агресора знайдено у кількох книгах московського видавництва "Альпина Паблишер". Зокрема, не буде розповсюджуватися в Україні книга бізнес-консультанта Сергія Бехтерева "Как работать в рабочее время: правила победы над офисным хаосом", яка побудована на прикладах роботи владних структур РФ.

Не надано дозволу на ввезення книги Ігоря Намаконова "Кроссфит мозга: Как подготовить себя к решению нестандартных задач", у якій як мантра повторюються слова "Россия удивительная и удивляющая страна, а мы, ее граждане, удивительные люди".

Заборонено ввезення книги журналістки московських глянцевих видань Ніно Біліходзе "Грузинская кухня: любовь на вкус" (ТОВ "Ексмо"), у якій використано коментарі відомих росіян, імена яких внесено Міністерством культури України до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Також не розповсюджуватиметься в Україні книга Наталії Малиновської "Записки практикующей ведьмы" (видавництво "АСТ"), передмова до якої рекламує російські телеканали, що задіяні в гібридній війні проти України.

Крім того, у книгарнях не з'явиться книга російського автора Мартина Догерті "Мир викингов. Повседневная жизнь Детей Одина" (видавництво "Эксмо"), у якій фальсифікуються історичні факти, а культурні пам'ятки доби Київської Русі називаються російськими.

Нагадаємо, в 2017 році, в Україні набув чинності порядок вилучення незаконно ввезених російських книг. Він був затверджений постановою Кабінету міністрів від 5 квітня минулого року і опублікований в офіційному виданні центральних органів виконавчої влади "Урядовий кур'єр".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook