Україна, ЄС та Росія домовились про дорожню карту газових перемовин

Україна, ЄС та Росія домовилися розробити дорожню карту для подальших зустрічей щодо обговорення транзиту російського газу територією України

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на міністерство економіки Німеччини за підсумками першої тристоронньої зустрічі в Берліні в рамках переговорів щодо транзиту газу.

Повідомляється, що зустріч у Берліні відбулася на запрошення міністра економіки Німеччини Петера Альтмайєра. У ній взяли участь віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович, міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр енергетики РФ Александр Новак.

"Вони, зокрема, обговорили майбутній формат транзиту російського газу через Україну після завершення терміну дії чинних контрактів на постачання газу", - йдеться у повідомленні.

Під час першої зустрічі у міністерстві економіки Німеччини сторони обговорили свої вихідні позиції. "Виходячи з цього, буде розроблена дорожня карта для майбутніх зустрічей", - повідомляє міністерство економіки ФРН.

"Сьогоднішні переговори мають особливе значення в рамках режиму тиші і мирного процесу в Україні. Ці переговори можуть означати новий імпульс для мирного процесу в цілому", - заявив міністр економіки Німеччини Альтмайєр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна