Україна й Канада переглядають угоду про вільну торгівлю

Сьогодні відбудеться перше засідання Спільної комісії з імплементації угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Українську делегацію в Оттаві очолює перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Метою роботи комісії є аналіз успішності угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною протягом року з часу набуття нею чинності та напрацювання пропозицій для подальшого розвитку економічної співпраці між країнами.

Необхідність створення Комісії була визначена у тексті Угоди про вільну торгівлю, підписаному Степаном Кубівим й тогочасним міністром міжнародної торгівлі Канади Христею Фріланд у липні 2016 року. Згідно із документом, представники двох держав мали зустрітися для оцінки ефективності угоди через рік після набуття нею чинності.

Сторонам ще належить викласти свої переговорні позиції, утім Україна вже запропонувала розширити дію угоди на сферу інвестицій та послуг, не покритих чинним договором.

Нагадаємо, що 14 березня 2017 року Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою, 3 квіня її підписав президент. А 1 серпня 2017 року вона набрала чинності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook