Україна й Азербайджан домовились про співпрацю у сфері транспорту та культури

Україна та Азербайджан підписали низку угод, спрямованих на поглиблення двостороннього співробітництва країн у транспортній та культурній сферах
Depo.Влада
14 липня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Підписання відбулось в рамках зустрічі президента Петра Порошенка з очільником Азербайджану Ільхамом Алієвим, передає depo.ua з посиланням на сайт президента України.

Зокрема, був підписаний протокол про взаємодію у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов'язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом.

"Метою такого співробітництва є підвищення ефективності боротьби з контрабандою та іншими правопорушеннями, які належать до компетенції митних органів", - йдеться у повідомленні.

Сторони також домовилися відновити проект транспортування середньоазіатської нафти в Європу по нафтопроводу "Одеса-Броди".

Також було підписано програму про співробітництво у сфері культури і мистецтва на 2016-2020 роки. Програма сприятиме розвитку співпраці в галузі культури, мистецтва, музеєзнавства і бібліотечного обслуговування, сприятиме взаємному культурному зближенню між діячами та закладами цієї сфери.

Також Україна й Азербайджан виступили за активізацію співробітництва в рамках Організації за демократію й економічний розвиток (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова), а також висловили зацікавленість в реалізації спільних інвестиційних проектів.

Нагадаємо, 13-14 липня президент України Петро Порошенко знаходиться з робочим візитом в Азербайджані.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада