Україна введе санкції проти французьких депутатів-ватників за "кримський вояж"

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи французьких парламентаріїв до окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим
Depo.Влада
29 липня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві українського дипломатичного відомства, передає depo.ua

"Всупереч численним попередженням з боку української сторони французькі політики демонстративно порушили законодавство України та міжнародне право, знехтували офіційною позицією власної держави, яка твердо стоїть на захисті суверенітету і територіальної цілісності України.

Розглядаємо дії цих політиків як вияв свідомої підтримки агресії РФ проти України, схвалення ними кремлівської політики утисків прав людини на окупованому півострові", - заявили у МЗС.

"Ми вкотре вимагаємо від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України. Порушників притягатимуть до відповідальності, у т.ч. через застосування визначених законодавством України обмежень, зокрема заборони на в’їзд на територію України", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, сьогодні делегація французьких парламентаріїв прибула до окупованого Криму, де зустрілася з керівництвом Криму, зокрема з Сергієм Аксьоновим та головою "держради" Криму Володимиром Константиновим.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада