Україна вручила ноту Казахстану через підручники з російським Кримом

Посольство України звернулося з нотою протесту до Міністерства закордонних справ Республіки Казахстан через те, що в шкільних підручниках Крим вказується як суб'єкт Росії
Depo.Влада
25 вересня 2015 09:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

"Поширення зазначеної інформації суперечить позиції як міжнародного співтовариства, так і керівництва Республіки Казахстан, яке неодноразово заявляло про свою підтримку територіальної цілісності України", - заявили в МЗС.

У зв`язку з цим українська сторона звернулася до МЗС і Міністерства освіти і науки Казахстану з проханням негайно відкликати з середніх шкіл зазначені підручники, випущених казахстанським видавництвом "Мектеп".

"Контакти посольства України зі згаданим видавництвом засвідчили, що, на жаль, певна частина казахстанського суспільства глибоко інфікована російською пропагандою. У зв'язку з цим посольство підтримує позицію представників казахської інтелігенції, яка неодноразово заявлялася на зустрічах в Українському центрі науки і культури при посольстві України в Казахстані, щодо необхідності посилення інформаційної безпеки країни шляхом обмеження мовлення російських телеканалів", - зазначили у зовнішньополітичному відомстві. 

Більше новин України читайте у розділі Життя.depo.ua.