Україна вимагає від Росії припинити знущання психлікарнею з політв'язня Мустафаєва

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова направила листа російській омбудсменці Тетяні Москальковій з вимогою вжити заходів для припинення порушення прав політв'язня Сервера Мустафаєва

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook Денісової.

"Нещодавно адвокат утримуваного в СІЗО Сімферополя за так званою "терористичною статтею" Сервера Мустафаєва повідомив, що його підзахисного на місяць помістили у психіатричну лікарню для, начебто, виявлення "вменяемости". Це кричуще порушення прав Сервера Мустафаєва та приниження людської гідності, що може бути небезпечним для його як фізичного, так і психічного здоров'я. Я звернулася до Уповноваженого з прав людини у Російській Федерації Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для припинення порушення прав українця Сервера Мустафаєва", - написала Денісова.

Нагадаємо, 14 грудня фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва, який перебуває під арештом, помістили в психлікарню, щоб "дати висновок про його осудність чи неосудність".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна