Україна вимагає від Росії забезпечити безпеку Національного культурного центру в Москві

МЗС Україна обурене зривом в Національному культурному центрі України в Москві заходів до 25-річчя Незалежності і закликає російську сторону забезпечити безпеку персоналу та приміщення центру у майбутньому
Depo.Влада
17 серпня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у коментарі міністерства, передає depo.ua.

"У зв'язку з продовженням провокацій навколо Національного культурного центру України в Москві, зокрема, зривом 16 серпня радикально налаштованими особами заходів, присвячених 25-річчю Незалежності України, Міністерство закордонних справ України рішуче закликало російську сторону до неухильного дотримання взятих на себе міжнародно-правових зобов'язань щодо діяльності культурних центрів", - йдеться в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що, зокрема, МЗС закликає вжити "вичерпних заходів" по забезпеченню безпеки персоналу та приміщення Національного культурного центру України в Москві та недопущення подібних провокацій.

"Міністерству закордонних справ РФ направлена відповідна нота", - відзначили в МЗС.

Нагадаємо, 16 серпня в Національному культурному центрі України в Москві прихильники молодіжного крила російської партії "Єдина Росія" зірвали лекцію "З історії незалежності України" доктора філологічних наук, професора Антона Антонова-Овсієнка.

Співробітник установи зазначив, що в аудиторії, де проводилася лекція, висить карта України, на якій окуповані території країни позначені як українські. Прихильники партії скандували "Крим - це Росія!" і ставили провокаційні запитання.

Також перед будівлею Центру проходив одиночний пікет, учасник якого по черзі тримав плакати з написами "Ганьба тим, хто виправдовує тероризм" і "Свободу Мирославі Бердник".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада