Україна вимагає докорінного реформування Радбезу ООН

Представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко заявяє, що Україна виступає за докорінне реформування Ради Безпеки ООН
Depo.Влада
4 лютого 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Таку заяву дипломат зробив під час чергової сесії міжурядових переговорів щодо реформування Радбезу ООН, передає depo.ua з посиланням на сайт Представництва України при ООН.

Єльченко заявив, що необхідність перегляду основних методів роботи цього органу набула особливої актуальності після того, як Росія порушила суверенітет і територіальну цілісність України та поставила під загрозу безпеку Європейського континенту.

Крім того, за словами дипломата, неспроможність Ради Безпеки ООН адекватно відреагувати на військову агресію держави - постійного члена підкреслює необхідність реформування інституту права вето.

За його словами, Україна виступає за посилення взаємодії між Радою Безпеки і Генеральною Асамблеєю ООН на основі прозорості та відкритості.

Посол України також поінформував, що реформування Радбезу ООН є одним із пріоритетів українського членства у цьому органі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада