Україна вимагає докорінного реформування Радбезу ООН

Представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко заявяє, що Україна виступає за докорінне реформування Ради Безпеки ООН

Таку заяву дипломат зробив під час чергової сесії міжурядових переговорів щодо реформування Радбезу ООН, передає depo.ua з посиланням на сайт Представництва України при ООН.

Єльченко заявив, що необхідність перегляду основних методів роботи цього органу набула особливої актуальності після того, як Росія порушила суверенітет і територіальну цілісність України та поставила під загрозу безпеку Європейського континенту.

Крім того, за словами дипломата, неспроможність Ради Безпеки ООН адекватно відреагувати на військову агресію держави - постійного члена підкреслює необхідність реформування інституту права вето.

За його словами, Україна виступає за посилення взаємодії між Радою Безпеки і Генеральною Асамблеєю ООН на основі прозорості та відкритості.

Посол України також поінформував, що реформування Радбезу ООН є одним із пріоритетів українського членства у цьому органі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада