Україна в ООН приєдналася до "Принципів Кігалі"

11 травня Україна приєдналася до "Принципів Кігалі" щодо захисту цивільних осіб в операціях ООН з підтримання миру
Depo.Влада
12 травня 2016 06:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в Постійному представництві України при Організації Об'єднаних Націй, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Україна як активний учасник миротворчої діяльності ООН повністю поділяє "Принципи Кігалі" та визнає, що захист цивільного населення є визначальним завданням ОПМ ООН, - зауважили українській місії.

"Принципи Кігалі" були схвалені на міжнародній конференції у місті Кігалі (Руанда) 29 травня 2015 року. Вони, зокрема, визначають, що задля захисту цивільного населення операції з підтримання миру ООН повинні вживати всіх необхідних заходів, у тому числі, якщо необхідно, із застосуванням сили.

В установчій конференції рік тому взяли участь 12 країн, які одразу поставили свої підписи під цим документом. Зараз до нього приєдналися ще 17 держав-членів ООН, у тому числі, Україна, США, Австрія, Бельгія, Естонія, Ірландія, Фінляндія, Румунія, Словенія, Швеція, Латвія.

Усі 29 країн, які визнали "Принципи Кігалі" виділили для потреб ООН близько 40 тис. осіб персоналу для участі в операціях з підтримання миру.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада