Україна в ООН звинуватила Росію у тероризмі

Україна стала жертвою війської агресії Росії, яка використовує пропаганду "руського міру" та технології гібридної війни
Depo.Влада
11 травня 2016 23:35
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання в Раді Безпеки ООН заявив постійний представник України посол Володимир Єльченко, передає depo.ua з посиланям на "Укрінформ".

"Упродовж більш ніж двох років Україна є жертвою агресії свого сусіда - Російської Федерації. Росія тимчасового окупувала та спробувала незаконно анексувати частину території України – Автономну Республіку Крим і місто Севастополь. Вона продовжує ворожі та підривні дії, підтримуючи тероризм на Донбасі", - сказав Єльченко.

Він наголосив, що Москва використовує цілий ряд технологій гібридної війни, включаючи фінансування тероризму, щоб просунути ідеологію так званого "русского міра".

"Ця неоімперіалістична ідеологія допускає та сприяє порушенням міжнародного права, прав людини, вчиненню тяжких злочинів, у тому числі терактів", - зазначив представник України.

При цьому він звернув увагу, що жорстока та хибна пропаганда, яка поширюється державними ЗМІ в Росії, є одним із основних елементів гібридної агресії Росії.

"Ми вважаємо, що найбільш небезпечна ситуація виникає, коли такі маніпуляції виникають на рівні державної політики. За міжнародним правом, держави зобов'язані утримуватися від такої участі та запобігати актам тероризму", - нагадав Єльченко.

Зазначимо, представник України закликав міжнародну спільноту не зосереджуватися лише на ліквідації соціальних, економічних, культурних, релігійних та інших основ для поширення насильницького екстремізму й тероризму.

"Існує необхідність боротьби з такими явищами, як державна пропаганда нетерпимості й ненависті, а також інформаційні війни, які часто слугують засобами для гібридної війни", - заявив він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада