Україна узгодила з МВФ нову угоду на $4 млрд

Угода підлягає затвердженню керівництвом МВФ, і розгляд цього питання очікується в наступному році після затвердження українським парламентом держбюджету на 2019 рік, згідно з рекомендаціями Фонду, і збільшення тарифів на газ

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на офіційний сайт МВФ.

Міжнародний валютний фонд погодив з українською владою нову 14-місячну програму stand-by замість чинної програми розширеного фінансування обсягом 2,8 млрд SDR (еквівалент $3,9 млрд).

"Співробітники Міжнародного валютного фонду та українська влада досягла угоди про економічну політику щодо нової 14-місячної програми "stand-by", яка замінить програму розширеного фінансування EFF, затверджену в березні 2015 року", - йдеться в заяві Фонду.

Ця угода підлягає затвердженню та схваленню керівництвом МВФ і Виконавчим комітетом МВФ.

Розгляд плану очікується в наступному році після парламентського схвалення державного бюджету на 2019 рік відповідно до рекомендацій співробітників МВФ, збільшення тарифів на газ та опалення з урахуванням ринкових змін. Одночасно з цим буде продовжений захист домогосподарств із низькими доходами.

Зазначається також, що гроші виділяються на підтримку України, політику зменшення інфляції та реформи у фінансовому та енергетичному секторах.

Нагадаємо, що сьогодні, 19 жовтня, Кабінет міністрів України ухвалив рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна