Україна і США домовилися про розширення ділових відносин, - заява

Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер та прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зробили заяву щодо переговорів з метою прискорення економічних реформ та збільшення обсягів торгівлі й інвестицій між США та Україною
Depo.Влада
30 жовтня 2015 22:43
ФОТО: depo.ua

Відповідна заява розміщена на Урядовому порталі, передає depo.ua.

В прес-службі поінформували, що обидві сторони позитивно оцінили заяву Адміністрації президента Обами про наміри працювати із Конгресом для просування третього гарантійного пакету розміром 1 млрд дол. США для підтримки боротьби з корупцією та економічних реформ в Україні.

"Ця нова підтримка базується на двох попередніх гарантійних позиках розміром 1 млрд дол. США та майже 570 млн дол. США безпекової, технічної та програмної допомоги, що надавалася з лютого 2014 року", - йдеться у документі.

Зазначається, що за підтримки Сполучених Штатів Україна планує активізувати зусилля у сфері боротьби з корупцією шляхом реформування Генеральної прокуратури та проведення судової реформи; поліпшити податкове адміністрування для забезпечення рівних умов для всіх компаній; зменшити роялті на газ для залучення інвестицій від світових компаній; продовжити дерегуляцію й усунути непотрібні ліцензії та дозвільні документи; ухвалити та імплементувати антипіратське законодавство для захистку прав інтелектуальної власності; повністю запровадити систему електронних закупівель та долучитися до Угоди СОТ про державні закупівлі.

Україна також підтвердила свої наміри і надалі впроваджувати сільськогосподарські стандарти, що залучить нові інвестиції; розробити та впровадити продуманий та прозорий план приватизації, що надасть відчутні можливості міжнародним інвесторам; а також провести реформу державної служби, заначається в повідомленні.

"За допомогою конференцій, вебінарів, семінарів та різноманітних форумів з представниками провідних американських компаній, Департамент торгівлі буде продовжувати зміцнювати ділові зв'язки між Україною та США. Департамент також продовжуватиме надавати Україні технічну допомогу у сфері захисту інтелектуальної власності, державних закупівель та спрощення процедур торгівлі", - йдеться у документі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.