Україна стала топ-темою переговорів Путіна і Керрі (ОНОВЛЕНО)

Президент Росії Володимир Путін і держсекретар США Джон Керрі обмінялися думками з ключових питань міжнародного порядку, основною темою була Україна
Depo.Влада
12 травня 2015 21:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив помічник президента Росії Юрій Ушаков, передає depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

"Відбувся обмін думками буквально з усіх ключових питань сучасної міжнародного порядку денного. Звичайно, значне місце зайняло обговорення української теми", - сказав він.

Помічник Путіна додав, що з російської сторони "було дано оцінки виникнення української кризи, викладені основні елементи нашої позиції і підкреслено те, що Росія прагне повного стовідсоткового виконання Мінських домовленостей і буде усілякими силами використовувати всі можливості сприяти цьому".

У свою чергу Керрі Держсекретар США назвав серед невідкладних кроків щодо врегулювання конфлікту на сході України припинення вогню в Широкиному, передає "Інтерфакс-Україна".

Крім того президент Путін і Керрі на переговорах в Сочі обговорили іранську ядерну програму, а також ситуацію на Близькому Сході.

"Відбувся обмін думками щодо Близького Сходу, Іран, природно, Сирія, Ємен. Також обговорено деякі питання з роззброєння сфери", - уточнив Ушаков.

За його словами, зачіпалася і північнокорейська проблематика.

Нагадаємо, що вперше за два роки держсекретар США Джон Керрі приїхав до Росії.