Зрада в Інтерполі: Україна, США та Канада хочуть заблокувати вибори росіянина

Делегації України, США, Канади та інших країн намагаються не дозволити російському генералові очолити Інтерпол

Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на брифінгу в парламенті, інформує Depo.ua.

"Наша делегація разом з делегаціями європейських країн, США і Канади ставить блок на те, щоб представники Росії не могли очолювати Інтерпол. Росія використовує Інтерпол в своїх цілях для того, щоб пригнічувати інакомислячих, щоб знаходити по усьому світу тих людей, які критикують владу і хочуть повертати їх для суду", - розповів він.

Геращенко зауважив, що на Росії піддається постійним нападкам лідер опозиції Олексій Навальний, а опозиціонери не можуть відчувати себе у безпеці.

"У середу, 21 листопада, буде голосування за керівника Інтерполу і ми сподіваємося, що наша делегація разом з іншими країнами не допустить обрання представника Росії на цю посаду", - наголосив нардеп.

Відомо, що представник окупанта на керівну посаду Інтерполу генерал-майор Олександр Прокопчук у радянські та російські часи працював шпигуном, діяв під прикриттям Міністерства освіти Росії у Вашингтоні, займався розвідувальною діяльністю.

Нагадаємо, 17 листопада стало відомо, що генерал-майор МВС Росії Олександр Прокопчук є головним кандидатом на посаду глави Інтерполу

Сьогодні, 19 листопада, депутат Європарламенту Ребекка Гармс закликала країни ЄС вийти з Інтерполу, якщо організацію очолить російський генерал.

Довідка: 5 жовтня Франція почала розслідування за фактом зникнення президента Інтерполу Мен Хунвея. У поліцію звернулася дружина Мена, яка живе в Ліоні, де розташована штаб-квартира Інтерполу. За її словами, чоловік вирушив 29 вересня у відпустку на батьківщину, в Китай. Відтоді вона втратила зв'язок із ним.

Пізніше видання South China Morning Post із посиланням на джерело заявило, що Мен Хунвей був затриманий і перебуває під слідством у Китаї.

Французька поліція взяла під охорону дружину зниклого президента Інтерполу.

Водночас Інтерпол направив запит владі Китаю з приводу зникнення очільника організації.

У Китаї підтвердили, що затримали президента Інтерполу.

Згодом в Інтерполі заявили, що президент організації Мен Хунвей подав у відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна