Україна провела огляд на Донбасі у районах відведення сил, - СЦКК

Українська сторона провела рекогносцировку у районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ
Depo.Влада
28 вересня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на сторінці штабу АТО у "Фейсбуці" керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький, передає depo.ua.

"Українською стороною СЦКК опрацьовуються питання виконання "Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів". 
Військовослужбовці української сторони СЦКК провели рекогносцировку у зазначених районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. На думку української сторони Спільного центру СММ, ОБСЄ має відігравати ключову роль у процесі моніторингу та верифікації процесу розведення сил та засобів", - зазначається у повідомленні.

При цьому зауважується, що наразі триває узгодження окремих технічних питань. 

Так, згідно з повідомленням, задля забезпечення цілодобового моніторингу обстановки на визначених ділянках, в українській стороні СЦКК здійснено перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовані питання взаємодії та зв’язку з СММ ОБСЄ з метою оперативного вирішення питань.

"Українська сторона готова до виконання "Рамкового рішення". Розведення сил та засобів з української сторони у зазначених ділянках буде здійснюватися у повній відповідності із "Рамковим рішенням" при виключному виконанні зазначених у документі умов: повне припинення вогню упродовж 7 діб для кожної з конкретних ділянок розведення, вказаних у додатку до цього "Рамкового рішення"; постійний моніторинг процесу розведення сил та засобів з боку СММ ОБСЄ", - підкреслюється у повідомленні.

Окрім цього додається, що українська сторона СЦКК продовжує сприяти повному припиненню вогню, оперативно реагує на можливі факти перешкоджання здійсненню моніторингу і верифікації СММ ОБСЄ та забезпечує безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ. "Збройні Сили України суворо дотримаються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти Мінських угод", - резюмується у повідомленні.

Довідка: Рекогносцировка у військовій справі - огляд позицій противника в районі майбутніх бойових дій особисто командиром (командуючим) і офіцерами штабів для отримання переваги і прийняття рішення; в мирний час - при підготовці навчань та інших діях.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада