Україна просить Інтерпол розшукати суддю-"баночника" Чауса

Національна поліція України направила в Інтерпол матеріали щодо оголошення судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса в міжнародний розшук
Depo.Влада
21 жовтня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua

Про це розповів  прес-секретар Нацполіції Ярослав Тракало, передає Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Вчора ми відправили матеріали (щодо оголошення в міжнародний розшук судді Миколи Чауса - ред.) на розгляд генерального секретаря Інтерполу. Ми надіслали ці матеріали за запитом НАБУ, на даний момент відповіді немає, можливо, буде через тиждень", - повідомив Тракало.

"Ми хочемо оголосити його (Чауса - ред.) в міжнародний розшук. Де він буде перебувати - все одно. Ми його оголошуємо в міжнародний розшук і будемо намагатися затримати по лінії Інтерполу", - пояснив прес-сеукретар Нацполіції.

Нагадаємо, на початку серпня  НАБУ викрило суддю Миколу Чауса на одержанні неправомірної вигоди в розмірі $150 тис. У нього на ділянці знайшли закопану банку з грошима. 

1 вересня Солом'янський районний суд Києва арештував квартиру та автомобіль Чауса, але відмовився арештувати його земельну ділянку та авто матері. 

 6 вересня Верховна Рада України надала дозвіл на затримання, а також на арешт і тримання під вартою судді Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса.

Того ж дня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що Чаус уже перебуває в окупованому Криму. 

Згодом у САП заявили про намір зробити запит на розшук судді-втікача через Інтерпол.