Україна проігнорує Генасамблею ПАЧЕС у Москві

Комітет з закордонних справ прийняв рішення про відмову України від участі у 47-ї Генасамблеї ПАЧЕС, яка запланована на 28-30 червня у Москві
Depo.Влада
27 січня 2016 21:27
ФОТО: depo.ua

Про це керівник Постійної делегації Парламентської Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва Людмила Денисова написала у "Фейсбуці".

"Минулої, 46-ї Генасамблеї, яка відбулася в Бухаресті, українська делегація провела акцію протесту під час виступу голови Держдуми Наришкіна в знак початку головування Росії в ПАЧЕС. Наша делегація виступила з вимогою повернути Крим Україні і припинити вторгнення російських військових на Донбас. Ми ще там попередили, що Україна не братиме участі у заходах, які будуть проходити на території Росії, і проведення в Москві наступного Генасамблеї ПАЧЕС Україна бойкотує", - підкреслила Денісова.

Вона також повідомила, що вже підготовлено лист від голови ВР Володимира Гройсмана до міністра закордонних справ Павла Клімкіна з проханням дати доручення дипломатичним представництвам України за кордоном провести належну роботу з вироблення загального підходу серед держав-членів Організації ЧЕС щодо відмови від участі в 47-ї Генеральної Асамблеї ПАЧЕС

Також народні депутати-члени Комітету підтримали необхідність проведення такої роботи і вирішили також звернутися до комітетів у закордонних справах парламентів держав-членів ПАЧЕС з проханням бойкотувати участь їх національних делегацій в 47-ї Генеральної Асамблеї ПАЧЕС у Москві.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада