Україна повинна вийти з Мінської угоди, - Ярош

Другі мінські угоди з врегулювання конфлікту на Донбасі, підписані в лютому 2015, відразу ж були денонсовані подіями, які були після підписання, зокрема, настанням бойовиків і російських військ під Дебальцевим
Depo.Влада
5 березня 2016 22:06
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України Дмитро Ярош, передає depo.ua.

Так, політик назвав "зрадою національних інтересів" проведення місцевих виборів на окупованій території до повного її переходу під контроль України, що закріплено в Комплексі заходів з виконання мінських угод.

"Це однозначно зрада національних інтересів, якщо б наша влада дотримувалася саме такі пункти. На мій погляд, ті ж другі мінські домовленості, які були підписані, денонсовані самими подіями. Ми пам'ятаємо, що після Мінська-2 вже була проведена операція російсько-терористичних військ у Дебальцевому. Тому вже всі ці положення не мають сенсу і логіки", - сказав Ярош.

Він зазначив, що підтримує думку міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про те, що вибори на Донбасі повинні бути проведені тільки після встановлення українською владою повного контролю над окупованими районами.

Також Ярош вважає, що Україна повинна вийти з мінського формату і залучити до переговорного процесу США і Великобританію як гарантів її суверенітету і територіальної цілісності згідно з Будапештським меморандумом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада