Україна "виросла" у рейтингу запобігання кліматичним змінам

У рейтингу запобігання кліматичним змінам Україна піднялась на два пункти і посіла 18-е місце

Рейтинг запобігання кліматичним змінам представила німецька неурядова організація Germanwatch спільно з партнерами на конференції ООН із захисту клімату (COP24), повідомляє Depo.ua з посиланням на DW.

Порівняно з 2017 роком Німеччина опустилася в ньому з 22-ого на 27-е місце. Тим часом Україна піднялась на два пункти на 18-е місце в рейтингу - поміж Францією та Португалією.

Як пояснюють автори рейтингу, Німеччина втратила свою позицію через "недостатнє зниження викидів парникових газів". Також вони зазначають, що ФРН залишається "одним з найбільших споживачів бурого вугілля".

Найгірші оцінки експертів отримали Корея, Іран, США та Саудівська Аравія.

Три перших місця рейтингу передбачені для країн, що докладають максимум можливих зусиль для охорони довкілля та запобігають глобальному потеплінню на практиці. Втім, як і минулого року, вони залишаються порожніми.

Конференція ООН із захисту клімату триватиме в Катовіце до п'ятниці, 14 грудня. Делегати, що представляють близько 200 країн світу, планують обговорити запровадження змін, передбачених Паризькою кліматичною угодою. Метою документу є скорочення викидів парникових газів, аби не допустити потепління клімату у понад два градуси за Цельсієм до кінця століття у порівнянні з рівнем доіндустріальної доби.

Нагадаємо, у Польщі затримували двох українців, членів екологічної організації "Екодія", які прямували до Катовіце на конференцію ООН з питань клімату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна