Україна поки не підписуватиме міграційний пакт ООН

Україна відкладає підписання міграційного пакту ООН до більш сприятливих умов

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС України.

Повідомляється, що 10-11 грудня в Марокко проходить конференція ООН щодо прийняття Глобальної угоди про безпечну, упорядковану та законну міграцію (міграційний пакт ООН). У МЗС підкреслюють, що українська делегація брала послідовну участь у всіх переговорах.

У той же час зазначається, що в останні роки Україна зіткнулася з російською агресією, у результаті якої близько 1,5 млн громадян перетворилися на вимушених переселенців.

"Враховуючи викладене, Україна розгляне можливість приєднання до Глобальної угоди про безпечну, упорядковану та законну міграцію на іншому етапі при сприятливих умовах", - йдеться в повідомленні.

Крім того, уточнюється, що Україна продовжує виконувати зобов'язання щодо прав людини, реадмісії і т. д. За даними Державної міграційної служби, станом на 1 жовтня 2018 року на обліку перебували 275 030 мігрантів. Тільки за дев'ять місяців поточного року органи ДМС видали 10 410 дозволів на імміграцію, оформлено 33 567 свідоцтв на тимчасове проживання.

"Україна вітає розвиток міжнародного співробітництва у сфері міграції та відзначає важливу роль Міжнародної організації з міграції (МОМ) в цьому процесі. Українська сторона готова до продовження конструктивної співпраці з МОМ щодо широкого кола питань, пов'язаних з міграцією", - додали в МЗС.

Нагадаємо, сьогодні, 10 грудня, міжурядова конференція ООН затвердила Глобальний пакт безпечної, впорядкованої і легальної міграції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна