ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Україна подасть до ЄСПЛ індивідуальні скарги щодо полонених моряків, - Денісова

Родичами українських військовополонених моряків зустрілися з Постійним представником України при Раді Європи Дмитром Кулебою та обговорили подання індивідуальних скарг до ЄСПЛ

Depo.Влада
22 січня 2019 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook української омбудсвумен Людмили Денісової.

Основними питаннями, які обговорювалися, були стан дотримання прав людини в окупованому Криму, звільнення та захист українських військовополонених та політичних в'язнів.

"Зокрема, зазначалося про подання індивідуальних скарг до ЄСПЛ та заяв до Міжнародного суду ООН", - повідомила Денісова.

Родичі українських моряків звернули увагу Кулеби на стан здоров'я військовополонених і на те, що трьом пораненим необхідна кваліфікована медична допомога.

Нагадаємо, родичі українських військовополонених моряків під час зустрічі у Страсбурзі з Головою делегації ЄС в Раді Європи Мегленою Куневою попросили країни ЄС допомогти у наданні кваліфікованої медичної допомоги морякам, яких тримають у СІЗО на Росії.

15 січня адвокати українських моряків заявили про рішення оскаржувати продовження їхнього арешту на Росії в усіх інстанціях, зокрема в Європейському суді з прав людини.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада