Україна передала в Інтерпол документи щодо Межигір'я Януковича

Україна направила в Інтерпол документи щодо оголошення екс-президента Віктора Януковича в розшук у справах щодо заволодіння резиденцією "Межигір’я" та лісовими угіддями Сухолуччя
Depo.Влада
6 серпня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк на брифінгу в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Йому оголошено про підозру в заволодінні лісовими угіддями Сухолуччя, також будівлями із землею резиденції "Межигір'я", - сказав він.

Горбатюк додав, що відповіді від Інтерполу поки не отримано.

"Якщо буде оголошено (в міжнародний в розшук - ред.), то теж будемо звертатись до суду щодо заочного провадження", - заявив Горбатюк.

Також він нагадав, що на даний час єдиною справою, щодо якої Януковича оголошено у міжнародний розшук, і що є згідно із законодавством підставою для звернення до суду з клопотанням про початок заочного провадження, є справа щодо незаконного фінансування будівництва мережі спецзв'язку "Укртелекомом".

Як відомо, раніше Інтерпол тимчасово зняв зі свого сайту сторінку розшуку Януковича через оскарження захистом оголошення у міжнародний розшук.

У четвер Януковича викликали на допит шляхом публікації повістки у газеті "Урядовий кур'єр".

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua