UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Україна передала ООН свої пропозиції щодо миротворців на Донбасі

Українська делегація у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку днями передала на розгляд партнерам з Ради безпеки ООН свій проект резолюції про розміщення миротворців на Донбасі

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв в ефірі одного з телеканалів, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

За його словами, українська сторона передала партнерам у Раді безпеки ООН свою резолюцію про розміщення миротворців ще у 2016 році.

"На жаль, на той час вона не викликала відповідної реакції і від партнерів, оскільки Російська Федерація зайняла негативістську позицію. За дорученням президента, оновлений проект резолюції був буквально декілька днів тому переданий партнерам у Раді безпеки. Звичайно, ми готові і далі працювати", - каже Єлісєєв.

Він додав, що президент України Петро Порошенко поїде до Нью-Йорка з метою участі у Генеральній асамблеї ООН і саміті Ради безпеки ООН.

Нагадаємо, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що внесе в Раду Безпеки Організації Об'єднаних Націй резолюцію про розміщення миротворців ООН на лінії розмежування на окупованому Донбасі для забезпечення безпеки працівників ОБСЄ.

Росія до вищезазначеної заяви Путіна була проти миротворців. Зокрема, ще 2 вересня постійний представник Росії при ООН Василь Небензя заявляв, що ініціатива України про необхідність миротворчої місії на Донбасі спрямована на підрив мінських угод.

Уряд Німеччини підтримав ідею розміщення миротворців ООН на всій території Донбасу. Проте, за словами представника федерального уряду Німеччини, миротворчу місію слід розмістити на всій території зони АТО, а не лише на лінії зіткнення. Надавати право голосу бойовикам вони не бачать сенсу.

7 вересня президент України Петро Порошенко заявив, що вбачає позитив у дискусії щодо розміщення миротворців ООН на окупованому Донбасі.

За словами Єлісєєва, процес підготовки до розміщення миротворців ООН після узгодження їхнього мандату триває не менше півроку.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme