Україна отримає доступ до програми ЄС з розробки електронного врядування

Євросоюз і Україна підписали угоду щодо співпраці у сфері електронного врядування

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Facebook Місії України при ЄС.

"Голова Агентства електронного урядування України Олександр Риженко та Генеральний Директор Європейської Комісії з інформатизації Гертруда Інгестад підписали Адміністративну домовленість щодо співробітництва у сфері розвитку електронного урядування. Україна вперше отримає доступ до програми ЄС ISA², яка опікується розробкою єдиних стандартів надання електронних послуг", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що приєднання до згаданої програми дозволить впроваджувати в Україні електронні послуги, що відповідатимуть стандартам ЄС, та забезпечити інтероперабельність обміну даними як усередині країни, так і з країнами ЄС.

Українська дипломатична Місія інформує, що ЄС високо оцінює досягнутий Україною прогрес у розвитку електронного урядування протягом останніх років. Генеральний директорат Єврокомісії "Діджит" (Цифровий) зацікавлений у вивченні українського досвіду з реформи електронного урядування та розширенні обміну напрацюваннями, кращими практиками, інформаційними моделями, стандартами і рішеннями.

Нагадаємо, Україна здивувала світ своїми досягненнями в е-урядуванні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна