ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Україна опротестувала витівки Кремля щодо Керченської протоки

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з введенням Росією заборони на судноплавство через Керченську протоку протягом серпня-вересня 2017 року

Depo.Влада
12 серпня 2017 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посилання на МЗС України.

"Будівництво моста через Керченську протоку є незаконним відповідно до міжнародного права, оскільки Україна як прибережна держава щодо Кримського півострова не надавала згоду на таке будівництво", - йдеться в заяві МЗС.

Також у відомстві зазначили, що Київ також стурбований негативним впливом будівництва моста на навколишнє середовище і навігацію через Керченську протоку.

"Введення Російською Федерацією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку є черговим грубим нехтуванням Російською Федерацією норм міжнародного права. Відповідна нота протесту спрямована російській стороні", - наголосили в українському відомстві.

Нагадаємо, 9 серпня Росія перекрила Керченську протоку в окупованому Криму для всіх суден, окрім суден військово-морського флоту і кораблів федеральних органів безпеки Росії.

11 серпня Росія заборонила польоти над будівництвом мосту через Керченську протоку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада