Україна не планує здійснювати ракетні випробування в Керченській протоці

Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував заяву Федерального агентства повітряного транспорту Росії щодо нібито "порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї"
Depo.Влада
25 листопада 2016 22:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на РНБО.

"Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань у «суверенному повітряному просторі Російської Федерації», позбавлена здорового глузду", - сказав Турчинов.

За словами Секретаря РНБО України, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. "У цьому районі Україна не планує здійснювати ракетні випробування. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України", - зазначив Турчинов, додавши, що ракетні випробування Україна здійснює в межах всіх міжнародних зобов'язань та договорів. "Тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями", - підсумував секретар РНБО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада