Україна не перекидатиме військових на боротьбу з міжнародним тероризмом, - Турчинов

Україна не допомагатиме військами міжнародній коаліції у боротьбі з тероризмом за кордоном
Depo.Влада
4 березня 2016 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, передає depo.ua з посиланням на канал 24.

"Міжнародний тероризм — це загроза для всіх країн доброї волі, і Україна теж не може стояти осторонь цієї глобальної проблеми. Ми підтримуємо антитерористичну коаліцію, яку створили США і в яку увійшли європейські країни. Зрозуміло, що, захищаючи свою країну від сильного і жорстокого агресора, яким є Росія, ми не можемо відривати наших військових і перекидати їх за межі держави. Це виключено і на сьогоднішній день так питання не стоїть", — наголосив секретар РНБО.

Однак, за його словами, Україна готова поділитись досвідом, якого набула в протистоянні у гібридній війні.

"Нам дуже багато чому ще самим потрібно вчитися, і ми вдячні тим інструкторам країн НАТО, які на наших військових полігонах вчать наших військовослужбовців. Але в питаннях протистояння агресії в рамках гібридної війни ми можемо дати серйозну консультацію. Повірте мені, що у гібридної війни, яка ведеться проти України, Туреччини та Європи, а також на Близькому Сході, одні і ті ж автори і організатори", — наголосив Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що за необхідності Україна може відкрити повітряний простір для прольоту військової авіації та обговорити можливість використання транспортної інфраструктури.

"Якщо наші союзники вийдуть з такою пропозицією, ці питання можуть обговорюватися. З міжнародним тероризмом треба боротися, об'єднавши зусилля всіх держав, за винятком тих, хто сам став центром, що продукує терористичну загрозу", — зазначив Турчинов.

Нагадаємо, що 7 грудня Президент Петро Порошенко повідомив про готовність України надавати підтримку антитерористичній коаліції в Сирії.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад