Україна направила Білорусі ноту через російський фільм "Крим"

Українське посольство Білорусі передало МЗС країни ноту через показ в мінських кінотеатрах трейлера російського пропагандистського фільму "Крим" режисера Олексія Піманова

Depo.Влада
17 липня 2017 13:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на видання TUT.BY, відповідний документ передали білоруській стороні ще 14 липня.

Зазначається, що російський прокатник картини - група компаній "Парадіз" - підтвердила, що показ фільму в Білорусі планувався.

Режисером проекту виступив Олексій Піманов - глава медіахолдингу "Красная Звєзда", в який входить однойменний пропагандистський телеканал.

Вихід картини на широкі екрани запланований на 28-29 вересня.

Фільм "Крим" розповідає про пару, яку доля звела в Криму поблизу древнього міста Мангуп-Кале. За словами авторів картини, протягом кримських подій закоханим доведеться боротися за своє життя і почуття.

Піманов в одному з інтерв'ю повідомив, що в підготовці фільму брав участь міністр оборони Росії Сергій Шойгу. "Це була його ідея з самого початку", - сказав російський режисер.

Він каже, що у фільмі пояснюється, навіщо Росія окупувала Крим. "Навіщо сталося? Багато хто вважає, що ось спало на думку, прошу вибачення, вищому керівництву Крим забрати, ось вони і забрали Крим. А найголовніше, заради чого це було зроблено - зрозуміли, що будуть трупи, що будуть вбивати, що буде майбутній Донецьк. Це було рішення, прийняте раз в сто років", - заявив Піманов.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада