Україна надала США докази присутності російської армії на Донбасі

Україна представила США докази присутності російських військовослужбовців на території України
Depo.Влада
17 червня 2015 05:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Адміністрації президента, передає depo.ua.

Зокрема, в рамках візиту до Вашингтона заступника глави Адміністрації президента України Андрія Таранова та начальника департаменту СБУ Віталія Найди відбулася їх зустріч зі спеціальним радником з питань Європи і Євразії віце-президента США Майклом Карпентером та Директор з питань Східної Європи Ради національної безпеки США Ліз Зентос.

Представники Білого дому були поінформовані про ситуацію в зоні АТО та про факти участі регулярних підрозділів Збройних Сил Російської Федерації у подіях спочатку в Криму, а потім і в Донецькій та Луганській областях. Було акцентовано, що саме російські спецслужби у взаємодії зі ЗС РФ провокують нестабільність та інспірують підривну діяльність незаконних збройних формувань на території України, відповідальні за постачання стрілецької зброї та важкого озброєння терористам.

У відповідь американська сторона висловила чітке розуміння російської військової присутності на сході України, заявила про підтримку українському народу у його боротьбі за територіальну цілісність і незалежність своєї держави.

Було досягнуто домовленості щодо практичних кроків у безпековій сфері.