Суд ЄС зобов'язав Україну сплатити компенсацію Януковичу

Україна, а також представники Віктора Януковича та його синів не досягли згоди щодо суми компенсації з боку офіційного Києва, через що наразі в Люксембурзі триває розгляд справи з цього приводу
Depo.Влада
8 квітня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив речник суду ЄС, розташованого в Люксембурзі, Балаш Легоцький, пише depo.ua з посиланням на Європейську правду.

"Можу підтвердити, що 15 березня були подані три позови від екс-президента Януковича та двох його синів, або спадкоємців (як відомо, Віктор Янукович-молодший загинув на Байкалі - ред.), які просять суд визначити суму, яку має сплатити Україна", - заявив він.

Легоцький підтвердив також, що раніше суд ЄС виніс рішення, що Україна має компенсувати юридичні витрати Януковичів, пов’язані зі спробою Києва увійти в санкційний процес в якості третьої сторони.

"Однак в рішенні суду лише принципово зазначалося, хто кому має заплатити, і не були визначені точні суми. Передбачалося, що сторона, яка входила в процес (Україна - ред.), та заявники погодять суму, яку перша мала заплатити другим.

У разі, якщо узгодити суму не вдається, це питання може бути винесене на розгляд Суду ЄС... Очевидно, сторони не дійшли згоди (щодо суми компенсації з боку України)", - розповів представник Суду ЄС.

Він, водночас, відмовився підтверджувати чи коментувати інформацію, оприлюднену нещодавно екс-главою Мінюсту Оленою Лукаш, про те, що можливу компенсацію на суму 57 317,50 фунтів стерлінгів кожному заявникові з родини Януковичів.

Легоцький додав, що до винесення судом рішення щодо суми компенсації з боку України детальніша інформація з цього питання публікуватися не буде.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада