Україна і Туреччина спільно боротимуться з порушення прав людини в Криму

Україна та Туреччина домовилися спільно боротися з порушення прав людини в Криму
Depo.Влада
30 січня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua

Така домовленість була досягнута під час вчорашньої зустрічі голови Міністерства зовнішніх справ України Павла Клімкіна та його турецького колеги Мевлюта Чавушоглу, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства.

"Турецька сторона підтвердила підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Сторони висловили спільне занепокоєння триваючими порушеннями прав людини в окупованій Росією Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, а також погодили спільні кроки щодо взаємодії у цій сфері", - кажуть у прес-службі.

Також велику увагу сторони приділили питанням підготовки чергового засідання Стратегічної ради високого рівня та двосторонніх контактів.

Крім того, міністри обговорили ситуацію на Донбасі в контексті імплементації Мінських домовленостей, а також питання всесвітнього значення: регіональну безпеку, боротьбу з тероризмом, співпрацю в рамках міжнародних організацій та ситуацію у Сирії та Іраку.

"Досягнуто низки домовленостей щодо поглиблення співпраці між Україною та Туреччиною в економічній, енергетичній, військово-технічній, консульській та гуманітарній сферах", - підводить підсумок зустрічі міністерство.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада