Україна і Туреччина планують спільно виробляти танки, ракети і безпілотники

Україна і Туреччина мають намір почати спільне виробництво танків, ракет і безпілотних літальних апаратів (БПЛА)
Depo.Влада
24 жовтня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Ради національної безпеки і оборони України за підсумками зустрічі секретаря РНБО Олександра Турчинова з головою комітету з питань оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром.

"Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів і широкого спектру завдань, зокрема, в частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших", - зазначив Турчинов.

Глава РНБО підкреслив, що Україна вважає перспективним створення спільних підприємств з Туреччиною, які б займалися виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракет і танків. У цьому контексті сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України.

"Координаційна група, яка була створена після нашої зустрічі, зараз плідно працює і виходить на реалізацію конкретних проектів", - зазначив, у свою чергу, Демір.

Він також додав, що Туреччина зацікавлена в розвитку співробітництва з Україною у сфері оборонної промисловості. "Ми цінуємо співпрацю з Україною і зацікавлені в істотному розширенні взаємовигідного співробітництва. Ми бачимо, що наші країни можуть забезпечити реалізацію багатьох масштабних проектів, що дасть велику синергію і зміцнить їхній оборонний потенціал", - сказав Демір.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада