Україна домовилася з Катаром про активну торгівлю та інвестиції (ФОТО)

Між урядом України та Катару було підписано Угоду про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухилянням щодо податків на доходи

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу президента України.

Підписання документу сприятиме активізації торговельно-економічного співробітництва між Україною та Катаром - уникненню подвійного оподаткування, запобіганню ухилянню від податків, а також взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

Також було підписано між урядами країн про створення Спільної комісії з економічного, торговельного і технічного співробітництва.

Підписання документу дозволить започаткувати ефективний та дієвий механізм узгодження дій обох сторін у контексті розвитку та поглиблення взаємодії у торговельній та економічній сферах, а також моніторингу практичної реалізації відповідних домовленостей.

Крім того, підписана угода про сприяння та взаємний захист інвестицій, яка сприятиме активізації інвестиційного співробітництва, стимулюватиме ділову ініціативу та розвиток економічного співробітництва. Підписання документа дозволить запровадити режим найбільшого сприяння для інвесторів, створить сприятливі умови для розвитку ділового партнерства між двома державами.

Також було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та "Університетом Катару". Це сприятиме налагодженню практичної співпраці між провідними навчальними закладами України та Катару, активізації студентських контактів, обміну досвідом між викладачами та науковцями тощо.

Нагадаємо, 19 березня президент України Петро Порошенко розпочав офіційний візит до Катару.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна