Україна чекає на відповідь Росії по відеодопиту Януковича, - Петренко

Українська сторона очікує відповідь Мін'юсту Росії на запит про допит в режимі відеоконференції екс-президента Віктора Януковича
Depo.Влада
20 липня 2016 05:55
ФОТО: depo.ua
Україна чекає на відповідь Росії по відеодопиту Януковича, - Петренко
Україна чекає на відповідь Росії по відеодопиту Януковича, - Петренко

Про це міністр юстиції Павло Петренко заявив у інтерв'ю 5 каналу, передає  depo.ua.

"Що стосується Росії (відповідей російського Мін'юсту на запити Мін'юсту України - ред.), тут прогнози робити - справа безперспективна, тому що та сторона мотивується не юридичними актами і міжнародними договорами, а політичною доцільністю",- сказав Петренко.

Разом з тим він запевнив, що українська сторона робить все можливе, щоб правоохоронні органи мали всі інструменти для доказової бази".

Він пояснив, що у Росії є ще час для прийняття рішення. При цьому Петренко підкреслив, що відмова російської сторони в цьому проханні не перешкодить розслідуванню.

"Але для українських правоохоронних органів у зв'язку з тим, що справи проти Януковича розглядаються в процесі заочного кримінального провадження, не буде перешкодою, навіть якщо РФ не буде виконувати Конвенцію або не буде надавати інформацію або доступ для проведення слідчих дій на тій території українськими слідчими", - заявив він.

"Ми виконуємо всі процедури для того, щоб рішення, які будуть винесені, вирок, який буде винесено фігурантам цієї справи, був абсолютно законним",- підсумував міністр юстиції.

Нагадаємо, у червні Мін`юст України направив Росії запит про проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента Віктора Януковича та колишнього командуючого внутрішніми військами Станіслава Шуляка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада