Українці далекі від гризні за кабмінівські портфелі - опитування

ДеПо опитав киян та гостей столиці про те, кого вони хочуть бачити в новому уряді. Виявилося, що багато опитаних навіть не знають прізвищ наших владних мужів, і знати не хочуть - аби працювали на благо країни
Depo.Влада
24 листопада 2014 20:30
ФОТО: depo.ua
Українці далекі від гризні за кабмінівські портфелі - опитування
Українці далекі від гризні за кабмінівські портфелі - опитування

Формування коаліції у Верховній Раді та новий склад Кабінету Міністрів, за словами Президента Петра Порошенка, очікується вже до кінця поточного тижня. Проте, це зовсім не заважає сторонам переговорів активно займатися кулуарним переділом крісел в уряді та парламенті.

Є певні позитивні результати. Зокрема, між представниками коаліційних сил нібито попередньо затверджена кандидатура Володимира Гройсмана на пост голови Верховної Ради.

Тим не менш, досі залишається загадкою розподіл посад у Кабінеті міністрів. Як розповіли джерела виданню ДеПо, сторони будуть жорстко торгуватися до самого оголошення складу уряду.

А поки у високих кабінетах йде гаряча дискусія щодо того, хто повинен зайняти те чи інше крісло в новому Кабінеті міністрів, країна продовжує жити, не особливо звертаючи уваги на політичні чвари.

Відео: Оля Камєнєва/ДеПо