Українським військовим вручили понад 5000 квартир

Міністерство оборони удосконалює соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, а протягом 2014–2018 років українські військові отримали понад 5000 квартир

Українським військовим вручили понад 500…

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних сил України, передає Depo.ua з посиланням на пресслужбу відомства.

Запроваджено грошову компенсацію за піднайом жилого приміщення військовослужбовцям за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу. Також прийнято програму будівництва житла для військовослужбовців та спрощено процедури отримання житла. При цьому грошову компенсацію за неотримане житло видано понад 2000 осіб.

"З початку 2019 року розподілено більше 500 квартир. З березня цього року вводяться в експлуатацію казарми поліпшеного планування, в яких до кінця року буде розміщено 23 тисячі військовослужбовців", — наголосив міністр оборони.

Полторак поінформував, що в оборонному відомстві реалізуються масштабні інфраструктурні проекти.

Зокрема, у 2018 році було відновлено 134 об’єкта військової інфраструктури: 23 їдальні, 60 об’єктів на восьми навчальних центрах і полігонах, 37 об’єктів на семи арсеналах, базах та складах, 14 комплексів аеродромних споруд та злітно-посадкових смуг Збройних Сил України.

Також будується чотири військових містечка в Миколаївській, Одеській, Львівській та Дніпропетровській областях.

Нагадаємо, 15 серпня міністр оборони України Стапан Полторак вручив 38 сім'ям розвідників ключі від нового житла.

Трохи раніше президент Володимир Зеленський наказав виділити квартири родинам чотирьох воїнів, загиблих 6 серпня на Донбасі.

За словами міністра оборони Степана Полторака, грошове забезпечення особового складу ЗСУ порівняно з 2014 роком зросло у середньому в 3–4 рази.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook