Українські дипломати закликали ООН поставити Росію на місце

Міністерство закордонних справ України закликало країни, що входять в ООН, застосувати заходи для припинення російської агресії щодо України
Depo.Влада
14 грудня 2014 14:57
ФОТО: depo.ua
Українські дипломати закликали ООН поставити Росію на місце
Українські дипломати закликали ООН поставити Росію на місце

Про це йдеться в заяві МЗС України з нагоди річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН резолюції «Визначення агресії», передає ДеПо з посиланням на прес-службу МЗС.

Українські дипломати нагадали, що дії Росії з анексії Криму та введення своїх військ на Схід України підпадають під визначення агресії зазначеної резолюції. «Російська Федерація здійснила акт агресії проти суверенної держави, незважаючи на своє постійне членство в Раді Безпеки ООН, яка покладає на Росію особливу відповідальність за підтримання міжнародного миру і безпеки. Як постановила Генеральна Асамблея ООН у згаданій резолюції, агресія є злочином проти міжнародного миру і тягне за собою міжнародну відповідальність», - йдеться в заяві.

В МЗС зазначили, що Україна вдячна міжнародному співтовариству за послідовну підтримку. «Закликаємо країни-члени ООН вжити подальші консолідовані кроки для припинення агресії Російської Федерації проти України і повернення Росії в міжнародно-правові рамки», - йдеться в заяві.

Українські дипломати підкреслили, що спільним завданням держав-членів ООН повинно залишатися відновлення поваги до верховенства права, забезпечення надійного миру і безпеки та недопущення подібних актів агресії в майбутньому.

Читайте також на ДеПоООН підрахувала вбитих, поранених і біженців із зони війни в Україні.