Україна висловила РФ протест у зв'язку зі стягуванням військ до кордону

Міністерство закордонних справ України сьогодні, 11 листопада, надіслало чергову ноту протесту МЗС РФ у зв'язку з нарощуванням військ біля кордону України
Depo.Влада
11 листопада 2014 17:00
ФОТО: depo.ua
Україна висловила РФ протест у зв
Україна висловила РФ протест у зв'язку зі стягуванням військ до кордону

Про це заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Сьогодні Міністерству закордонних справ Росії була відправлена чергова нота, у якій озвучений рішучий протест у зв'язку з тривалими атаками агресії РФ проти України, наданням підтримки терористичним угрупованням «ДНР» і «ЛНР», продовженням дій, спрямованих на подальшу ескалацію ситуації у Україні, а також нарощуванням угруповань збройних сил РФ біля державного кордону України», - заявив Перебийніс.

Раніше генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що російські війська знову впритул підійшли до кордонів України.

А сьогодні група «Інформаційний спротив» повідомила, що ними зафіксоване функціонування військового аеродрому поблизу Таганрога (Ростовська обл., РФ), раніше не використовуваного. Протягом останньої доби аеродром прийняв щонайменше 20 транспортних літаків з особовим складом і озброєнням підрозділів російської армії.