Україна в 24 рази збільшить виробництво танків

Державний концерн «Укроборонпром» планує збільшити виробництво українських танків в 24 рази - з 5 до 120 одиниць щорічно
Depo.Влада
4 лютого 2015 11:01
ФОТО: depo.ua
Україна в 24 рази збільшить виробництво танків
Україна в 24 рази збільшить виробництво танків

Про це заявив генеральний директор Концерну Роман Романов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу «Укроборонпрому».

«В планах на 2015 рік - розвиток основних бойових машин «Оплот» до 40 одиниць, а з 2016 року концерн буде виробляти 100-120 таких одиниць щорічно», - сказано в повідомленні.

Крім того, підприємства «Укроборонпром» налагодять серійне виробництво
бронеавтомобілів «Дозор», які до цього часу взагалі не перебували на озброєнні ЗСУ. Цього року концерн планує виробити до 50 одиниць таких машин, а в подальшому вийти на рівень не менше сотні на рік.

Фахівці концерну також в найкоротшому часі почнуть дослідно-конструкторські роботи вітчизняних БПЛА і контрбатарейних систем боротьби. А в наступному році буде готова перша 3-координатна радіолокаційна станція.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що обсяг поставок в Україну нелетального військового спорядження зі Сполучених Штатів Америки буде розширений. Серед такого спорядження президент виділив контрбатарейні радари, безпілотники, прилади нічного бачення, станції радіолокаційної боротьби.