Україна повідомила ЄС про чергове вторгнення російських танків

Україна офіційно передала до Євросоюзу інформацію про склад російського угруповання, яке вторглося напередодні на Донбас з великою кількістю бронетехніки
Depo.Влада
7 листопада 2014 20:09
ФОТО: depo.ua
Україна повідомила ЄС про чергове вторгнення російських танків
Україна повідомила ЄС про чергове вторгнення російських танків

Відповідну інформацію посол України при Європейському Союзі Костянтин Єлісеєв передав верховному представнику ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріці Могеріні, повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу Представництва України при ЄС.

«Це було зроблено в контексті зусиль української сторони, спрямованих на мобілізацію підтримки з боку ЄС у питаннях забезпечення виконання Москвою взятих на себе зобов'язань щодо зняття напруги на Донбасі», - відзначили у місії України при ЄС.

Нагадаємо, що 17 листопада у Брюсселі відбудеться засідання Ради закордонних справ ЄС, на якому, зокрема, планується обговорити ситуацію в Україні і питання санкцій щодо Росії.

Як повідомляв ДеПо, вчора з Російської Федерації у напрямку до міста Красний Луч Луганської області зафіксоване переміщення військової техніки - 32 танків, 16 гаубиць Д-30 і 30 «КамАЗів» з боєприпасами і живою силою.