Україна не воює з російськими військами - Муженко

Українська армія не воює на Донбасі проти регулярних підрозділів Збройних Сил Російської Федерації
Depo.Влада
29 січня 2015 15:58
ФОТО: depo.ua
Україна не воює з російськими військами - Муженко
Україна не воює з російськими військами - Муженко

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, передає depo.ua з посиланням на  «5 канал».

«Зараз ми маємо тільки факти участі окремих громадян РФ і військовослужбовців російської армії, які є членами незаконних збройних формувань. Скажу також, що в даний час українська армія не веде боїв з регулярними частинами армії Росії», - заявив Муженко.

Напередодні depo.ua розповідав, що Вашингтон вимагає радикальних кадрових змін в українському Генштабі. Саме це і є причиною пробуксовування в питанні надання Україні смертельної зброї.

Нагадаємо, вчора президент України Петро Порошенко дав згоду на відновлення генерал-полковника, колишнього командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Геннадія Воробйова на посаді першого заступника начальника Генштабу.

А сьогодні виконуючий обов'язки начальника управління по роботі з особовим складом Міноборони Олександр Голоднюк, заявив, що Міністерство оборони заперечує наявність причин для звільнення Муженка з посади начальника Генерального штабу.