Україна починає відведення важкого озброєння у зоні АТО - Генштаб

Україна сьогодні, 26 лютого, починає відведення 100-мм гармат від лінії розмежування в Донбасі
Depo.Влада
26 лютого 2015 14:18
ФОТО: depo.ua
Україна починає відведення важкого озброєння у зоні АТО - Генштаб
Україна починає відведення важкого озброєння у зоні АТО - Генштаб

Про це повідомили в Генштабі Збройних сил України, передає depo.ua з посиланням на «Українську правду».

«Виконуючи домовленості, досягнуті у Мінську 12 лютого, сьогодні Україна починає відведення 100-мм гармат від лінії розмежування», - йдеться у повідомленні Генштабу.

Як зазначається, «цей перший крок до відведення важкого озброєння відбуватиметься виключно під моніторингом і верифікацією ОБСЄ».

Згідно з повідомленням, «українська сторона вимагає повного припинення вогню і невідкладного виконання Мінських угод від усіх підписантів».

«У разі спроб наступу графік відведення важкого озброєння буде скорегований. Українські війська перебувають у повній готовності для захисту країни», - підкреслили в Генштабі.

Нагадаємо, раніше в РНБО заявили, що сили АТО готові до відведення важкого озброєння, але не військ.

Як повідомляв depo.ua, за даними ЗМІ, президент України Петро Порошенко сьогодні, 26 лютого, має віддати силам АТО наказ про відведення важкого озброєння на Донбасі.

Згідно Мінських домовленостей, які підписані тристоронньою контактною групою (Україна - Росія - ОБСЄ) і ватажками сепаратистів, а також схвалені президентами України, Росії, Франції та канцлером Німеччини Ангелою Меркель, з 00:00 15 лютого на Донбасі слід було припинити вогонь.