Уколов дивується, що Гнап не розбирається, як Тимошенко торгувала з "Газпромом"

Офшорний скандал довкола президента України Петра Порошенка відволікає увагу від інших імен у списку, які точно можуть бути спонсорами партій, які зараз активно горлають про свою антиофшорну позицію
Depo.Влада
10 травня 2016 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав журналіст-фрілансер Віктор Уколов, передає depo.ua.

"Тепер всі жуватимуть звинувачення президента і ніхто не зробить детального аналізу цього списку. А він цікавий. Там є пару людей, які точно можуть бути спонсорами партій, що зараз активно горлають про свою антиофшорну позицію", -  написав Уколов.

За його словами, ефект яскравої плями працюватиме на їхню користь.

"Тим часом саме звинувачення також цікаве. Порошенка звинувачують у тому, що нібито заступник гендиректора його компанії причетний до Intraco Management Ltd. Варіанти, що заступник гендиректора міг діяти сам - апріорі не розглядаються. А даремно. Саму Intraco Management Ltd називають "ісчадієм ада", бо вона купила (одноразово як я розумію) 500 тонн авіапального у "Газпрому". Довідково - цього вистачає на 4 заправки пасажирського літака А-350", -  написав він.

Водночас, Уколов зазначив, що політиків, які роками торгували з "Газпромом" і зробили мільярди доларів на перепродажу газу, ніхто не звинувачує.

"Йдеться не тільки про Юлію Тимошенко - після неї посередниками у цій торгівлі були інші, які тепер всі до одного "чесні" опозиціонери", -  зазначив журналіст.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гнап сьогодні повідомив, що беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd є заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев. Вона  начебто торгує з "Газпромом".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада