Ухилянту Єжелю встановили термін ознайомлення з матеріалами справи

Печерський райсуд Києва 18 жовтня встановив стороні захисту екс-міністра оборони Михайла Єжеля термін на ознайомлення з матеріалами справи
Depo.Влада
20 жовтня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратурипередає Depo.ua.

Згідно з повідомленням, це було зроблено, оскільки захист Єжеля ухилявся від ознайомлення з матеріалами справи. Після закінчення терміну справа буде передана до суду.

У повідомленні не вказується, скільки саме часу дали Єжелю на ознайомлення зі справою. Матеріали були відкриті стороні захисту 26 вересня.

Нагадаємо, Єжель очолював Міністерство оборони з 11 березня 2010 по 8 лютого 2012 року, за часів екс-президента Віктора Януковича.

У квітні 2013 року Янукович призначив його послом у Білорусі.

У 2015 році президент Петро Порошенко відкликав Єжеля з посади посла у Мінську.

У Генпрокуратурі повідомляли, що розшукують Єжеля як підозрюваного у справі про розтрату державних грошей, але він втік у Білорусь.

У квітні 2015-го білоруська прокуратура відмовилась відповідати на запит ГПУ щодо того, чи справді Єжель лікується у Мінську.

Згодом Єжель повідомив, що разом із сім'єю живе у Білорусі, і повернеться, коли в Україну в тому випадку, якщо будуть гарантії його безпеки й з нього знімуть звинувачення.

22 серпня суд дав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Єжеля у зловживанні владою, яке спричинило важкі наслідки.

У вересні Головна військова прокуратура завершила спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо екс-міністра оборони України Михайла Єжеля.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

 

Мітки: ГПУ, Єжель