ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Угорці Закарпаття відмовилися від провокації російських спецслужб

Російські спецслужби планували організувати в Ужгороді фейковий захід для розпалювання міжнаціональної ворожнечі і залучити до нього представників об'єднань угорців, але отримали відмову

Depo.Влада
23 лютого 2018 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на брифінгу заступник голови СБУ Віктор Кононенко, передає Depo.ua.

"Російські спецслужби планували організувати в Ужгороді фейковий захід для розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Росія замовила проведення підривної акції під виглядом публічних слухань щодо освітнього закону України. Мали прозвучати заклики автономії Закарпаття через нібито утиски української влади. Спочатку планували залучити до акції представників реальних об'єднань угорців, але отримали відмову. Тому вони вдалися до звичайного найму, що нами задокументовано", - сказав Кононенко.

Він додав, що координатором акції виступила представниця відомої громадської орагнізації, а безпосереднім виконавцем - голова благодійного фонду з Києва.

Нагадаємо, офіс "Товариства угорської культури Закарпаття" на початку лютого атакували два іноземці, які є членами радикальної партії країн ЄС, за наказом російських спецслужб.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада