УДО розбирається, чи отримували охоронці Порошенка гроші від Януковича

Управління державної охорони проводить службове розслідування щодо інформації про отримання позабюджетних готівкових доплат від колишнього президента Віктора Януковича працівниками УДО, які на той час охороняли його, а тепер охороняють Петра Порошенка
Depo.Влада
26 липня 2016 15:56
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит за підписом начальника УДО Валерія Гелетея журналістам програми "Схеми", передає depo.ua з посиланням на  "Радіо Свобода".

"Щодо інформації, оприлюдненої на сайті "Януковичлікс", в Управлінні державної охорони України, в межах компетенції, на даний час проводиться службове розслідування", – ідеться у відповіді на запит.

Дані з документів Yanukovychleaks, інтернет-сайту, де зберігаються скановані документи з Межигір’я, свідчать, що щонайменше двоє нинішніх охоронців президента Порошенка отримували "чорні доплати" від екс-президента Януковича, якого охороняли раніше.

На цьому ресурсі "Схеми" знайшли згадки про Віктора Резніченка – співробітника Служби безпеки президента Управління держохорони, який охороняє Петра Порошенка.

Є відомості про отримання ним коштів у іноземній валюті: у загальному списку відділу особистої охорони навпроти його даних – 1250 доларів. Та заробітна плата за серпень 2011 року – $ 1250.

Чи справді за отримання коштів розписувалися саме Чучковський і Резніченко, в УДО відповісти не можуть – експертиз не проводили, зазначають "Схеми".

"Проведення експертних перевірок в Управлінні державної охорони України не передбачено чинним законодавством", – зазначено у відповіді на запит.

Раніше журналісти "Схем" повідомили, що щонайменше чотири колишні охоронці Януковича охороняють Порошенка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада