Учасники майбутньої коаліції в Раді домовилися вести Україну до НАТО

Кандидати в народні депутати вирішили внести в проект коаліційної угоди пункт про вступ України до НАТО
Depo.Влада
9 листопада 2014 10:26
ФОТО: depo.ua
Учасники майбутньої коаліції в Раді домовилися вести Україну до НАТО
Учасники майбутньої коаліції в Раді домовилися вести Україну до НАТО

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень «Інформаційний Спротив» і кандидат в нардепи від партії «Народний Фронт» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Є рішення внести в проект угоди декларацію про повернення курсу України на євроатлантичну інтеграцію, як це було до Януковича (як пам'ятаємо, вперше такий курс був заявлений ще в часи Кучми). Однак ми не зосереджуємося сьогодні на цьому постулаті. Вже тому, що вступ до НАТО - це не справа двох-трьох місяців, тоді як проблему форсованого зміцнення обороноздатності країни потрібно було вирішувати вчора, і саме на цьому сконцентровано нашу увагу», - пише він.

Тимчук зазначив, що основні напрями в узгоджених позиціях - термінова розробка і прийняття стратегічних документів, екстрене реформування всієї сфери національної безпеки і оборони, виходячи з головної мети - адекватно відповісти на агресію проти України.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс визнав демократичність виборів до Верховної Ради України 26 жовтня і висловив готовність до співпраці з президентом, новим парламентом і урядом.